lista-katalogów-1024x197

Lista dobrych katalogów

Szukasz dobrej listy katalogów?

Mam dla ciebie niesamowitą listę, która pomoże ci w pozycjonowaniu twojej strony. Listę tą tworzę od pewnego czasu i nie jest dostępna nigdzie w internecie. Można ją jedynie kupić poprzez aukcję allegro w cenie 25zł. Lista ta posiada bardzo dobrze opisane SEOkatalogi. Dzięki tej liście będziesz wstanie wypozycjonować bardzo konkurencyjne frazy posiadające od 2-5 milionów wyników dla 1 lub 2 słów lub 5 – 10 milionów wyników dla fraz 4-5 członowych. Warto powiedzieć iż lista seokatalogów, którą stworzyłem jest najlepszą listą dostępną w Polsce. Nikt nie stworzył tak dokładnej i profesjonalnej listy jak ja. Budowa ponad 1,5 tysiąca katalogów zajęła ponad miesiąc czasu. Wyszukanie ich z każdą setką staje się trudniejsza, nie mniej jednak są to najlepsze katalogi do których warto  dodawać swoje wartościowe i unikalne wpisy. Serdecznie polecam zakup mojej listy oraz dodawanie do tych katalogów. Nikogo nie namawiam na takie zakupy, lecz proponuje uproszczenie sobie życia.

Każdy kupujący otrzymuje darmowe aktualizacje listy. Przychodzą one na adres e-mail podany podczas zakupu. Aktualizacje pojawiają się co tydzień, a w ostateczności raz w miesiącu.

Jedna myśl na temat “Lista dobrych katalogów

  1. Przypominam, że lista w obecnej chwili nie jest aktualizowana. Lista będzie dostępna znów w sprzedaży, gdy zostaną zakończone prace nad Budową skryptu. Dlaczego? Ponieważ w obecnej chwili lista była oparta o exela. Dlatego też z każdym update trzeba było ręcznie wszystko modyfikować. Obecnie w skrypcie użytkownicy będą posiadać możliwość zgłoszenia zmian w danym katalogu, dzięki czemu lista będzie stale aktualizowana przez osoby, które wykupiły do niej dostęp.

    Z poważaniem,
    Dawid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?