links

Disavow Links – Nowy dodatek w narzędziach dla Webmasterów.

Google kilka dni temu wprowadziło nową całkiem fajna funkcjonalność dla webmasterów w swoich narzędziach dla webmasterów.
Funkcja ta nazywa się Disavow Links. Jej zadaniem jest danie możliwości webmasterowi Panowania nad linkami, które napływają do jego strony Internetowej. Dzięki temu ma on możliwość wyłania do google listy linków, które mają być niebrane pod uwagę.

Fajna sprawa czy nie ?

Większość osób w sieci uważa już, że jedynie będziemy wskazywać na miejsca w których ludzie mogą umieszczać reklamy. Ja jestem zdanie, że narzędzie jest bardzo fajne. Gdyż jak wiadomo ostatnio wiele osób lubi robić nazłość i wysyła różnego rodzaju mało wartościowe linki w dużej ilości dla konkurencji. Narzędzie Disavow Links pozwoli na zignorowanie takich linków w prosty sposób. Nie mniej jednak trzeba śledzić postępy swojej strony Internetowej, a także linki jakie do niej napływają. Bez tego niestety nic nie wskażemy, skoro sami się tym nie zainteresujemy.

Film video odnośnie Disavow Links na youtube.

Życzę miłego oglądania. Filmik bardzo ciekawy lecz mało w nim szczegółów.

2 myśli na temat “Disavow Links – Nowy dodatek w narzędziach dla Webmasterów.

  1. Bardzo fajnie, że opisałeś to. Cieszę się, że mogłem natrafić na tego bloga by dowiedzieć się więcej szczegółów na ten temat. Film na youtube bardzo wiele mówi. Szkoda, że nie ma więcej konkretnych informacji na ten temat. Narzędzie SEO, które google nam dało jest idealnie tym czego w obecnej chwili potrzebuje, gdyż uzbierało mi się trochę linków, którym muszę się pozbyć, gdyż zagrażają moim pozycjom w wyszukiwarce.

    Pozdrawiam,
    Irek

  2. Bardzo się cieszę, że opisałeś disavow links, które zostało wprowadzone do narzędzi dla Webmasterów. Mam nadzieje, że narzędzie to pozwoli mi na odfiltrowanie mojej domeny.

    Z góry bardzo dziękuje za pozytywne porady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?