Przed remontem w Warszawie

Wyszukiwanie firmy remontowej w Warszawie

Witam Państwa serdecznie, dzisiaj chciałbym przedstawić niewielki poradnik w jaki sposób szukać firmę remontowo – budowlaną na terenie miasta Warszawy, bądź która świadczy w Stolicy swoje usługi. W trakcie całego artykułu będziemy posługiwać się szeregiem ogólnodostępnych narzędzi, które pomogą nam na ocenienie różnego rodzaju wpisywanych słów w przeglądarkę.

Jeżeli tu trafiłeś to oznacza, że starasz się znaleźć odpowiednią firmę remontową, która wykona dla Ciebie remont mieszkania lub domu. Postaram się pokazać Ci jakie zapytania wykonywać aby otrzymać dobre wyniki. Często wiele zapytań do wyszukiwarki jest mało wartościowych, bądź zwracane są mało wartościowe wyniki.

Dość często w ostatnim okresie wiele zapytań powoduje zwracanie bardzo kiepskiej jakości stron, a przecież szukamy solidnej firmy, która będzie w stanie wykonać dla nas remont.

Zestaw zapytań związanych z remontami oraz ich analiza w oparciu o Warszawę

remonty Warszawa frazy

Zacznijmy zatem od pierwszego słowa, które zostało nam pokazane. Chodzi mi o remonty domów Warszawa: Wykonanie takiego zapytania zwróci nam 5,660,000 wyników. Ponad 95% osób przegląda tylko 1 stronę wyników wyszukiwań, ale czy ta pierwsza strona będzie potrafiła sprostać naszym wymaganiom? Szczerze mówiąc wątpię. Zapytanie to zwraca dość dobre wyniki oraz pokazuje głównie firmy, które zajmują się remontami domów.  W czołowej dziesiątce figuruje firma zboho.pl, która posiada odpowiednią ofertę do wysłanego zapytania, wyszukiwarce.

Jako osoby poszukujące odpowiednio konkretnej rzeczy musimy próbować różnego rodzaju zapytań zawierających fragmenty, które są nam potrzebne. Przykładowo jeżeli szukamy firmy to wpisujemy słowo firma. Dodawanie tego słów pozwoli nam przede wszystkim ominąć strony, które prawdopodobnie nie są stronami firmowymi. Oczywiście nie sprawdza się to tak dokładnie przy dalszych stronach jak TOP 20. Bo dalej możemy mieć wyniki np. z blogów, katalogów itd.

Znalazłem bardzo dużą ilość stron związanych z budownictwem i remontami, które pokazują się na 4-5-6-7-8 stronie wyników. Dodam, że są one 100x lepsze niż te z TOP 10, a także posiadają wiele ciekawych projektów i mocno rozbudowane galerie. Strony z TOP posiadają zdjęcia stockowe, które wykupili, czyżby nie posiadali nawet swojego portfoli? lol. Naturalnie są i strony w TOP, które naprawdę zasługują na to miano. Już nie wspomnę o tym, że komuś naprawdę zależy na rozwoju swojej marki w Internecie.

Ładnie wyglądający remont to taki:

Remonty mieszkań na terenie Warszawy

Jak widać wszystko dopracowane jest do perfekcji. Wszystko ładnie się komponuje. Trzeba by tu zobaczyć zdjęcie z przed remontu, aby porównać czy rzeczywiście firma ta wykonała kawał dobrej roboty. Poznajesz? Otóż to zdjęcie z przed remontu:

Przed remontem w Warszawie

Jak ocenisz to porównanie? Czy aby wykonany remont Ci się spodobał? Zapytanie wysłane do wyszukiwarki zwróciło odpowiednią firmę, która wykonuje profesjonalne remonty, a także ukazuje swoje dzieła na stronie. Strona ta jest zarazem często aktualizowana, a wiec dlaczego miałaby nie być w TOP ? Zostaw komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?