logo

Bardzo Ciekawy Kurs HTML5 – Darmowy

Serwis devboard.pl prezentuje bardzo ciekawe kursy w tym kurs HTML5. Jest on opublikowany zupełnie za darmo. Wszystko na temat HTML5 znajduje się pod adresem: http://devboard.pl/html5/, gorąco polecam te informacje wszystkim tym, którzy zaczynają tworzyć strony WWW, lub są Webmasterami. Warto przeczytać taką lekturę nawet w formie uzupełnienia swojej wiedzy.

 logoStrona ta zawiera wiele innych kursów tj.: CSS3, JavaScript, PHP, oraz wiele kursów związanych z Windu Framework. Sprawdź już dziś, to nic Cię nie kosztuje, a może Cię zaciekawić i odmienić twoje życie :P.

Dlaczego polecam?

Ponieważ sam ostatnio znalazłem o tym informacje na facebook, przeczytałem i byłem pod wrażeniem tego co przeczytałem. Jeden z lepszych kursów jakie miałem okazję oglądać, czy też czytać. Zatem postanowiłem się podzielić z wami tą informacją.

Inne

Serwis ten to ponadto wiele innego rodzaju informacji tj. tutoriale związane z programowaniem, oraz SEO. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza nie pójdzie na marne i będą Państwo nadal próbować ją stale rozwijać. Obecnie dość dużo ofert pracy wymaga znajomość HTML5 więc zaleca się jego naukę. Sam w trakcie wykonywania swojej pracy musiałem się w tej tematyce doszkolić, aby móc świadczyć usługi na wysokim poziomie. Teraz mogę powiedzieć, że bardzo jestem zadowolony z wszystkich kursów, tutoriali oraz książek jakie przeczytałem na temat HTML-a 5. Wydane pieniądze szybko mi się zwróciły, a w wielu przypadkach kurs był zupełnie darmowy jak ten, który polecam Ci wyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?