Plik .maintenance w wordpress

WordPress – Witryna jest tymczasowo niedostępna z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych. Zapraszamy ponownie za minutę.

Dzisiejszy artykuł będzie poświęcony pewnemu błędowi, który dość często spotykany jest przez osoby, które aktualizują wordpress-a. Błąd ten nie jest groźny lecz wiele osób nie wie co z nim zrobić.

Treść błędu to: ,, Witryna jest tymczasowo niedostępna z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych. Zapraszamy ponownie za minutę.”.

Aby naprawić błąd należy zalogować się na FTP naszej strony. W plikach głównego katalogu należy odszukać pliku o nazwie .maintenance, a następnie usunąć go. Zdarza się także, że odczekanie kilku minut powoduje automatyczne naprawienie się przez wordpress-a.

Plik .maintenance w wordpress

Do usunięcia tego pliku można wykorzystać program Total Commander lub inny program dzięki, któremu połączą się Państwo z swoim serwerem FTP.

3 myśli na temat “WordPress – Witryna jest tymczasowo niedostępna z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych. Zapraszamy ponownie za minutę.

  1. Ten artykuł ocalił mojego bloga. Bardzo dziękuję za informację na ten temat. A miałem już usuwać wszystko ;( a tu takie proste rozwiązanie, a tak wiele kłopotów. Dziękuje serdecznie jeszcze raz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?